top of page

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ.


В межах Тижня Безпеки життєдіяльності в Павлівській ЗОШ І – ІІІ ступенів 25 вересня були проведені об’єктові тренування та День цивільного захисту.

1 клас ( класовод Венгер О.А.)

Виховна година ''Я збираю аптечку'' .Під час бесіди за круглим столом діти з’ясували, які ліки першої необхідності мають бути в аптечці кожної родини.Декламуючи вiршик-ехо "Свiтлофор три ока має", граючи в гру "Побач колір - зроби висновок" та розглядаючи ситуацію ''Пiшохiдний перехiд'', малюки повторили правила дорожнього руху.Правила протипожежної безпеки повторили за дитячою книжкою ''Пожежна машина".

2 – 3 класи ( класоводи Неліпа Л.І., Щитина Н.В.)

Урок-калейдоскоп «Планета Земля. Безпека від «А» до «Я».

Під час проведення заходу дітлахи згадали номери служб порятунку, повторили правила пожежної безпеки та дорожнього руху.

У ході комплексної перевірки знань з безпеки життєдіяльності діти активно працювали, давали відповіді на запитання, доповнювали віршовані рядки.

4 клас ( класовод Усенко В.М.)

Виховна година на тему «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти», під час якої учні ознайомилися з надзвичайними ситуаціями природного характеру, набули навичок поведінки під час надзвичайних ситуацій, відпрацювали алгоритм евакуації в разі її виникнення. Захід пройшов дуже цікаво. Особливо запам’яталася практична її частина, де діти ставили виставу про пожежу і дії під час пожежі. На кінець уроку склали пам’ятку, як правильно викликати рятувальні служби. Як підсумок провели вікторину.

5 клас ( класний керівник Неліпа А.В.)

Виховна година “Надзвичайні ситуації природного характеру”. Методом проблемних запитань було з’ясовано, якими бувають основні види стихійних лих та як себе поводити під час блискавки, повені, землетрусу, снігових лавинах тощо. Потім, працюючи в групах, діти мали змогу перевірити знання один одного, отримані під час виховної години.

6 клас ( класний керівник Брайцара С.В.)

На виховній годині “Обережно! Небезпека” ознайомилися із правилами поводження під час екстремальних ситуацій. На практиці відпрацювали методи захисту, виготовили ватно-марлеву пов’язку, відпрацювали дії при землетрусі, пожежі, повені. Учні намалювали ілюстрації з теми цивільного захисту та розповіли як уникнути небезпеки.

7 клас ( класний керівник Корнєєва О.О.)

Під час виховної години “Першочергові дії у разі виявлення ознак вибухового пристрою” відпрацьовували правила поведінки у стресових ситуаціях, при виявленні вибухонебезпечних пристроїв та підозрілих речей.

8 клас ( класний керівник Шапочка А.І.)

У 8 класі було обговорено проблему міжнародного тероризму та міжнародних конфліктів.

9 клас ( класний керівник Рябчиць С.В.)

Виховна година з ЦЗ “Засоби захисту органів дихання від шкідливих речовин”. Вчилися розрізняти при яких шкідливих факторах може допомогти ватно-марлева пов’язка, респіратор та протигаз. Також учні навчилися вдягати протигази у разі небезпеки отруєння повітря чи навколишнього середовища.

10 клас ( класний керівник Свєтлична Д.С.)

Виховна година “Виготовлення засобів індивідуального захисту. Ватно-марлеві пов’язки”. Було розглянуто різні засоби індивідуального захисту , та найпростішим у створені є ватно-марлева пов’язка. Учнями було виготовлено пов’язку за зразком, в якій витримано усі норми індивідуального захисту.

11 клас ( класний керівник Азевич І.М.)

“Урок-практикум надання ПМД під час НС (зупинка кровотечі, накладання пов’язок на голову, грудну клітину, нижні кінцівки, ліктьовий суглоб)”. Учні виконували вправи з надання першої медичної допомоги. Під час цього заняття вони вчилися зупиняти кровотечі, накладати пов’язки на голову та нижні кінцівки.

Завершальним етапом цих занять було проведення евакуації всіх учасників навчально-виховного процесу з приміщення навчального закладу.


Останні новини
bottom of page