ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Під час дистанційного навчання у 2022 – 2023 навчальному році заклад здійснює освітній процес за допомогою платформи Нові знання. На даній платформі кожним вчителем забезпечується ведення класних журналів, щоденників учнів, взаємодія з учнями шляхом надання інформаційних матеріалів, завдань для виконання та перевірка виконаних робіт. А також створення звітів.
Отримання навчальних матеріалів та спілкування між учасниками дистанційного навчання забезпечується через передачу відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному та асинхронному режимі. Це можуть бути письмові роботи (самостійні і контрольні, перекази, зокрема й окремі тестові, компетентнісні завдання тощо), а також навчальний проєкт, заповнення таблиць, побудова схем, моделей тощо.
В синхронному режимі організація занять проводиться на платформах Zoom або Meet.
За вибором вчителя та враховуючи специфіку предмета, використовуються і інші форми взаємодії учасників освітнього процесу.
Хмарні сервіси (Office 365, Google) для спільної роботи учнів та вчителя. Хмарний сервіс Google-диск надає можливості створювати багатофункціональне користувацьке середовище, продуктивне та зручне для учнів та вчителів, для обміну файлами, структурування і збереження їх в одному місці.
Google-форма. Застосовується, щоб збирати відповіді учнів та учениць і потім проводити автоматичне оцінювання результатів тестування.
Classtime. Є бібліотека ресурсів, але є і можливість створювати запитання.
Learningapps. Дозволяє створювати вправи різних типів на різні теми або користуватися готовими.
Опис інструментарію оцінювання у 2022-2023 навчальному році
Оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу
Оцінювання учнів середньої та старшої школи
Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи
Оцінювання навчальних досягнень учнів з ООП
Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат)