ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ
1 лютого в Павлівській загальноосвітній школі відбулись заходи, присвячені Всесвітньому Дню водно-болотних угідь. Під керівництвом Воробйової А.І.(вчитель географії), Шевченкоо О.Ю.(Вчитель біології) та Корнєєвої О.О.(педегог-організатор) проведений інтегрований урок з елементами тренінгу, який складався з двох частин. Перша частина була інформаційно-теоретичною, в більшості географічною сторінкою. Учні дізналися про важливіші об’єкти, що відносяться до водно-болотних угідь, продивившись відповідну презентацію та відеофільми. Школярами були підготовлені цікаві повідомлення про значення вищезазначених об’ктів, їх визначення, проблеми та методи охорони.
Біологічна частина заходу проходила у формі тренінгу. Учасники об’єдналися у три команди. Завдання для них стосувалися живого тваринного та рослинного світу водно-болотних угідь та їх значення. Застосовувалася презентація птахів, ссавців, безхребетних, рептилій, амфібій – мешканців водно-болотних угідь. Дуже сподобалася учням вікторина, яка одночасно охоплювала можливість визначити особливості окремих істот та їх значення в природі та житті людини. Тренінг закінчився презентацією учнів значення водно-болотних угідь та представленням засобів їх охорони, що явилося логічним висновком заходу.
А також до Всесвітнього дня водно-болотних угідь, команди 7 та 6 класу під керівництвом Корнєєвої О.О. презентували свої агітбригади, які під час свого виступу пропагували збереження рідкісних видів флори і фауни. У своїх виступах агітбригади підняли екологічні проблеми з теми водно-болотних угідь. За допомогою пісень та танцювальних композицій, школярі показували спілкування людей з природою та закликали любити і берегти її. Найголовніше одне – бажання дітей створити чисте, безхмарне екологічне майбутнє для себе та своїх нащадків, замислюватись над тим, яке воно може стати, якщо не докладати зусиль до збереження природи.