ВИВЧАЄМО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
З метою розширити уявлення учнів про причини виникнення пожеж та можливі наслідки, сприяти запобіганню пожеж, що виникають з вини дітей 26.02 вчителі початкових класів (Венгер О.А., Щитина Н.В., Неліпа Л.І., Усенко В.М.) ознайомили дітей з причинами виникнення пожеж на виховній годині «Обережно, вогонь». Об'єднавшись у групи, з'ясували проблемну ситуацію «Чи корисний вогонь?», за допомогою телефону інсценували сюжет «Виклик пожежних». І на завершення бесіди виготовили пам'ятку «Хай знає кожний громадянин, пожежної охорони номер -101»
У 5 класі виховна година «Сірничок маленький, а біда велика!». За допомогою прийому "Асоціативний кущ" учні з'ясували, чим для них є вогонь і якими є його наслідки. За допомогою трикутника "Що? Де? Коли?" і досліду зі свічкою, учням було пояснено за яких умов може відбутися загоряння, на закінчення діти створили малюнки-застереження.
Як захистити свій дім від вогню, про призначення та правила користування, для яких цілей служить пожежний щит і в яких місцях його встановлюють, дізналися учні 6 класу на практичному занятті «Небезпечне полум’я».
В 7 класі був проведений конкурс малюнків «Вогонь - не іграшка» під керівництвом класного керівника Корнєєвої О.О. учні оформили стенд з Протипожежної безпеки.
Учні 8 класу виготовили пам’ятки «Що робити під час пожежі» розглянули будову вогнегасника та інструкцію до використання в екстремальних умовах під час пожежної небезпеки, пригадали, що не можна робити в разі пожежі, способи захисту органів дихання від чадного газу.
9-11 класники повторили загальні правила поводження у побуті та у шкільних приміщеннях під час пожежі, алгоритм дій у різноманітних ситуаціях, пов’язаних із пожежами.