top of page

ВІДКРИТТЯ ТИЖНЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ


23.04.2018 у школах району розпочався Тиждень цивільного захисту.

У Павлівській школі також сплановано ряд виховних заходів, спрямованих на розширення знань дітей з питань цивільного захисту та дій населення в екстремальних ситуаціях.

Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, де дітям ще раз нагадали про завдання цивільного захисту та ознайомили із планом роботи на тиждень.

У цей день в усіх класах було проведено виховні години з питань ЦЗ.

В 11 класі пройшла виховна година «Надзвичайні ситуації. Найпоширеніші випадки». За декілька днів до її проведення учні отримали завдання: підготувати тематичні повідомлення. Учні працювали в парах. В результаті знайшли потрібну інформацію та поділилися нею з однокласниками. Класний керівник І.М. Азевич ще раз нагадала, що таке НС та їх класифікацію.

Учні 9 та 10 класів підготували презентацію «Елементи першої допомоги». Школярі розглянули та обговорили дії під час терористичного акту, з’ясували, як захистити себе та надати психологічну допомогу постраждалим.

На практичному занятті учнів 8 класу була створена проблемна ситуація (сингал сирени), після якої учні правильно зорієнтувалися та виконали певні дії, назвали засоби захисту під час пожежі та хімічного зараження.

Тренінгове заняття «Вчися діяти в небезпечних ситуаціях» проведено в 7 класі. Учні поглибили знання про надзвичайні ситуації та в групах виробили пам’ятки правил поводження в надзвичайних ситуаціях. Підсумувала заняття гра « Брейн- ринг».

У 6 класі проведено виховну годину «Бережімо життя». Щоб не допустити потрапляння людини у небезпечні ситуації, діти повторили правила самозбереження під час природних катаклізмів. Розглянули види повідомлень про надзвичайну ситуацію населення. Провели крос-тест «Надзвичайні ситуації природного походження». В кінці заняття учні зобразили на аркушах ситуації, спричинені стихійним лихом та розповіли як уникнути їх наслідків.

У 5 класі виховна година «Правила поведінки у небезпечних ситуаціях» мала форму проектної роботи, учні з’ясували значення понять « надзвичайна ситуація», «цивільний захист», «евакуація» і переглянули відео «Сигнал. Увага всім» як діяти?», виконали проектні роботи, які передбачали розроблення алгоритму дій у конкретних надзвичайних ситуаціях.

У 4 класі під час виховної години «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти'', класовод Усенко В.М. ознайомила учнів з надзвичайними ситуаціями природного характеру, відпрацювали алгоритм евакуацій в разі їх виникнення. Учні переглянули презентацію «Природні лиха» і разом з вчителем склали пам'ятки правил безпечної поведінки під час стихійних лих природного характеру.

Вікторина, проведена класоводами 2 та 3 класів ( Щитина Н.В., Неліпа Л.І.), сприяла кращому засвоєнню теоретичного та практичного матеріалу з даної теми. Учні активно включилися в роботу, творчо підходили до виконання поставлених завдань.

У 1 класі Венгер О.А. провела бесіду« Що треба знати, щоб вберегти себе і будинок від руйнівної сили блискавки та вітру. Вчитель ознайомив учнів з правилами поведінки під час грози та вітру. Учні розібрали вірш-попередження «Так було спекотно й тихо», розробили пам’ятки і завершили бесіду складанням фрагментів-малюнків за казкою «Стихійні лиха».


Останні новини
bottom of page