ПРОЛУНАВ ДЗВІНОК ВЕСЕЛИЙ, ВСІХ ПОКЛИКАВ НА УРОК
Святково і урочисто розпочався перший урок на День Знань у 1 класі під назвою "Країна мрій". Учні Нової Української Школи дізналися, що найцінніший скарб людства - знання. Вчитель Усенко В.М. розвивала зацікавленість до навчання у школі, виховувала бажання отримувати знання і обов'язково мріяти. Цей урок був неповторно теплий від сонячних промінчиків, що заглядали у святково прикрашений клас, маминих усмішок, татових обіймів, моря квітів та привітань і побажань, які в кінці уроку всі склали у "капсулу мрій", яку буде відкрито через 12 років.
Перший урок у 2 класі (Венгер О.А.) також пройшов у цікавій та дружній атмосфері. Тема уроку "Добре тому жити, хто вміє дружити" налаштувала дітей на позитивний лад. Дітлахи проспівали пісню-руханку "Я і ти, і ми, і ви", навчилися розрізняти поняття "друг", "знайомий", "приятель", провели вікторину "Хто з ким дружить" та вивчили мирилки.
У 3 класі (Щитина Н.В.) перший урок на тему "Я люблю свою країну" пройшов творчо та з натхненням. Під час проведення інтерактивної гри "Додай словечко" діти повторили раніше отримані знання про Україну, із цікавістю здійснили пізнавальний маршрут "Державні символи України".
З усмішками на обличчях завітали четвертокласники (Неліпа Л.І.) на свій перший урок під назвою "Діти об'єднують Україну", на якому спокійна, доброзичлива атмосфера сприяла творчій роботі. Учні впевнено відповідали на запитання під час інтерактивної вправи "Мікрофон", розповідали вірші.
П'ятикласники (Єрьоменко Б.К.) завітали на свій перший урок «Добротворення – наша мета». Учні із захопленням слухали безліч історій про людей, які роблять добрі справи та не потребують нічого натомість. Діти виявили щире бажання надалі творити добрі справи, бути милосердними й уникати злих вчинків.
Символом першого уроку у 6 класі (Неліпа А.В.) під назвою "Хочемо, щоб усі жили у мирі" став білий голуб. Оповідання дівчинки із Мар'їнки зворушило кожне дитяче серце. Учні взяли участь в акції "Голуб миру", написавши на паперових голубах свої асоціації зі словом "мир" і прикріпили пташок на карту України із впевненістю, що вони зможуть нарешті принести нашій батьківщині мир, добро, милосердя та злагоду.
У 7 класі (Брайцара С.В.) навчальний рік почався першим уроком на тему "Розкажемо Європі про себе". Діти підготували повідомлення та презентації про видатних українців XXІ століття: вчених, діячів культури, спортсменів, миротворців, які своїми досягненнями довели, що Україна - дійсно європейська держава. Не забули згадати й українські звичаї та традиції, переглянули фантастичні куточки природи нашої батьківщини.
Перший урок «Україна – країна європейських цінностей» у 8 класі (Корнєєва О.О.) відбувся у вигляді тренінгу під час якого учні поглибили свої знання про Україну та усвідомили, вона має повне право називатися європейською країною.
Для учнів 9 класу (Шапочка А.І.) був проведений перший урок під назвою "Українці серед інших європейських націй". Учні познайомилися з перевагами життя та процвітання європейців, пригадали, якими були 27 років незалежності для України та її мешканців.
Класні керівники 10 і 11 класу (Ломака Д.С., Рябчиць С.В.) обрали тему першого уроку "Україна – європейська держава", під час якого були використані різні інтерактивні елементи та проведені цікаві вікторини. Наприкінці уроку діти взяли участь у пізнавальній географічній грі, а завершився він дебатами, де кожен мав нагоду висловити власну думку.