День вічнозелених рослин
Найбільш довгоочікуваним та бажаним грудневим днем для всіх дітей є 19 грудня – День святого Миколая Чудотворця. Але мало хто знає, що в цей день також проводять й День вічнозелених рослин.
На уроці географії учні 7 класу разом з учителем поринули в дивовижну подорож під назвою "Хвойні рослини. Значення хвойних рослин для природи". Переглянули презентацію, дізналися про те, що свято започатковане задля збереження рослин, що з приходом зими вони не скидають листя. Дізналися також, що до вічнозелених рослин належать не тільки хвойні, а й кактуси, чагарники (лавровишня, самшит), квітучі рододендрони та вереси, юкки і магонії, а ще багато-багато тропічних рослин, що живуть на наших з вами підвіконнях.
Хвойний ліс - це легені планети, велетенська скарбниця вологи, яка потрібна усьому живому. 1 га лісу очищає за рік 18 млн. м3 повітря, 1 га хвойних рослин зберігає понад 2 240 тонн вологи.
Вирішили взяти активну участь в екологічній акції «Збережи ялинку», яка проводиться напередодні Нового року і передбачає запобігання вирубці молодих хвойних дерев. Набагато цікавіше прикрашати соснові чи ялинові гілки, виготовляти традиційні українські «ялинки–дідухи» з колосків, калини, створювати новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком для рідних і друзів, і так прекрасно вписуються в сучасний інтер’єр. Як це актуально: поєднання прекрасного і корисного в нашому сучасному світі.
Comments