top of page

ПРОЯВИ СВОЮ СТІЙКІСТЬ В ІНТЕРНЕТІ!


Соціальні мережі є важливою частиною соціального і творчого життя покоління, що підростає. Діти використовують соціальні мережі для розваги, знайомств і підтримки дружніх відносин, щоб ділитися інтересами, пізнавати інших і розвивати стосунки з сім’єю. Згідно з національним дослідженням, в Україні 33,7% дітей і підлітків проводять в Інтернеті від 3 до 5 годин щодня, 28% користуються Інтернетом 1-2 години кожного дня. 13,3% дітей проводять в Інтернеті від 5 до 7 годин, а 10,4% - понад 7 годин щодня. Але поруч з цим в Інтернеті розповсюджений шкідливий контент, поширені ризики онлайн.

З метою формування ключових навичок стійкості щодо шкідливого контенту та емоційного відновлення після взаємодії з таким контентом з учнями 6 класу було проведено урок-тренінг "Не ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті", який було розроблено освітнім проєктом #stop_sexтинг.

На початку уроку діти активно об’єдналися у групи за кольорами метеликів. Переглядаючи презентацію, брали участь у вправах «Шкідливий контент», «Мої переживання», моделювали та обговорювали ситуації, склали ТОП-5 правил класу. Між вправами провели веселі руханки на увагу. Ознайомилися з терміном «кібербулінг», наслідками кібербулінгу для дитини, запам’ятали, що таке шкідливий контент і цифрова стійкість, дізналися, як слід себе вести і що робити, якщо учень потрапив під вплив шкідливого контенту.

Після уроку-тренінгу здобувачі освіти усвідомили, які індикатори ризикованої поведінки існують і до кого звертатися в разі виявлення ризикованої поведінки у своїх однокласників, знайомих, друзів або в себе.



Comments


Останні новини
bottom of page